محل تبلیغات شما

کلام خدا در انجیل متی فصل 11 آیات 28 _ 30 ( عیسی مسیح میفرماید: بیایید نزد من ای تمامی زحمتکشان و گرانباران و من به شما آرامی خواهم داد. یوغ مرا به گردن گیرید و از من تعلیم یابید، زیرا من بردبار و فروتن هستم و جانهای شما آرامی خواهد یافت، زیرا یوغ من آسان و بار من سبک است).، 

اگر در زندگی خود ،ناامید هستی و به پوچی رسیدی و آرامش نداری و قصد خودکشی داری و بدنبال شفا و سلامتی و برکت و شادی و خوشی و مهربونی و محبت و صبوری و وفاداری و خویشتنداری هستی  و آنها را نداری  بخاطر این است که خدای زنده( عیسی مسیح)  را در زندگیتون ندارید و درزندگیتون خلا خداوند است   چون  اینها را فقط خدای زنده( عیسی مسیح) میتونه بهتون ببخشه  اگر ازش درخواست کنید  آنرا بهتون خواهد داد.  برای داشتن آرامش و برکت و شفا ودر زندگی  فقط و فقط با ایمان آوردن به عیسی مسیح بعنوان خداوند میسر میشود  و نه چیزی یا کسی دیگر، عیسی  خداوند است و او  جانهای ناآرام شما را آرامی میدهد،  در حالیکه نماز و روزه و حج و گریه زاری و سینه و زنجیرزنی و کربلا و زیارت و قرآن خواندن و صدقه دادن و نذری دادن و ثواب کردن و دادن خمس و زکات و پرستش محمد و فاطمه و علی و حسن و حسین و ابوالفضل و عباس و مهدی و،به شما آرامش نمیدهد  و حال روحی و روانی و جانهای شما را بدتر ناآرام و شیطانی میکند و طوریکه  حس پوچی و خودکشی و ناامیدی بسراغتون میاید. چون شیطان همه جا در کمین بی ایمانان است  ،کسانیکه در ایمان به عیسی مسیح بسر نمیبرن و در زندگی خود گمراه و سرگردان و بی هدف و ناآرام هستن،.

با ایمان آوردن به عیسی مسیح بعنوان خداوند برای خود و خانوادهاتون آرامش و شفا و سلامتی و برکت و امید و شادی و خوشی و قوت و مهربونی و محبت و صبوری  به ارمغان بیاورید   چون همانطور که در بالا اشاره به کلام خدا شده است  اینها فقط در عیسی مسیح  به شماها هدیه ابدی  داده خواهد شد  و نه هیچکس و هیچ چیز دیگه ای,(عیسی مسیح پشت در قلبها ایستاده و در میزند  و هرکس صداشو بشنود و در را بروی او باز کند  تا عیسی وارد قلب و ذهن و زندگی شما شود و با شما شام خواهد خورد و شما با او   و باشما دوستی برقرار خواهد کرد.)جلال بر نام مقدس عیسی مسیح خداوند. ،آمین،هللویاه

شخصیت خداوند بودن عیسی مسیح

ایمان در کتاب مقدس و در انجیل چگونه است؟

تفاوت روزه در اسلام و مسیحیت

عیسی ,مسیح ,خداوند ,فقط ,آرامش ,شفا ,عیسی مسیح ,و در ,برکت و ,شفا و ,به عیسی ,مسیح بعنوان خداوند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همدلی فانوسی ها